Élményrengeteg az egész családnak és kisebb-nagyobb baráti társaságoknak! Nálunk az irányítás az Ön kezében van – két napos, ebédet, szállást reggelivel is tartalmazó programcsomagját 4 egyszerű lépésben állíthatja össze. Válasszon az alábbi 4 kategória oszlopaiból 1 TREND-et, 1 KALAND-ot, 2 FUN-t, 1 GASZTRO-t és döntse el, hogy mely hétvégén szeretnének jönni!
- 4 különböző program a High-Tech Sportok Bázisa minőségi szervezésében
- Ebéd (egytálétel) a 4 ÉVSZAK Palóc Bistorant étteremben
- Reggeli és szállás a 4 ÉVSZAK Hegyihotelben***
Tipp: A legjobb árakért vegye meg előre voucherét, melynek összegét később szabadon beválthatja BÁRMELY saját szálláshely, és programszolgáltatásunk igénybevételére! A voucher átruházható – így akár ajándékba is adhatja! (Nem visszatérítendő ajánlat)
Extra információ:
Az ár tartalmazza a szállást a 4 ÉVSZAK Hegyihotelben reggelivel és egy ebédet a 4 ÉVSZAK Palóc Bistorantban. 10 fő feletti csoportoknak a hét bármely napján foglalható, hétvégén minimum 2 fő egyidejű bejelentkezése szükséges*